"Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler"
+90 212 691 64 00
+90 212 691 64 30

SİSTEM 9 YEŞİLYURT SULTANLAR LİGİNDE!

SİSTEM 9 YEŞİLYURT SULTANLAR LİGİNDE !

Sistem 9, Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Yeşilyurt Kadın Voleybol Takımı’na isim sponsoru oldu. Bu yıl itibariyle takım; Sistem 9 Yeşilyurt olarak lig ve avrupa’da mücadele edecek.

Sponsorluk imza töreni spor kulübünün Yeşilyurt’taki tesislerinde yapıldı. Pandemi nedeniyle sosyal mesafeye ve maske kullanımına dikkat edilerek yapılan toplantı da, Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın konuşma yaptı.   Akın konuşmasında “Bu  yıl 15’nci yaşını kutlayan bir teknoloji firmasıyız. 22 ülkede, 40 binden fazla dijital ekranı kurumlar adına yönetiyoruz. Türkiye’nin dijital signage alanında markası konumundayız.  Bu yıl aynı zamanda dijital dignage konusunda “Oscar” kabul edilen DSE Apex Awards un 2020 kasım ayında verilecek ödül töreninde finalist olarak yer alıyoruz. Bu da bize, Türkiye’nin adını bilişim alanında da dünyaya duyuran bir şirket olmanın gururunu yaşatıyor.

Bu sponsorlukla kadın voleybol takımımızın ellerinde bu sporu da geleceğe taşımaya çalışacağız. Biz spora da katkı vermeyi çok önemsiyoruz. Bu; insana ve onun emeğine verdiğimiz değerin bir göstergesidir. Yeşilyurt Kadın Voleybol Takımı’na ana sponsor olduğumuz için de çok mutluyuz.  Sezon boyunca kalbimiz takımımızla, şirketimizin adı da formalarda yer alacak. Başarılı sporcu kardeşlerimize destek olacağımız için şirket olarak sevinçliyiz” dedi.

Sponsorluk imza törenine Yeşilyurt Spor Kulübü Başkanı Necmettin Karacabak, Sistem 9 Pazarlama Müdürü Harun R. Akol, Yeşilyurt Kadın Voleybol Takımı baş antrenörü Kamil Söz, takım kaptanı Buket Gülübay ve sporcular katıldı.  Sponsorluk anlaşmasının imzalarını, Sistem 9 adına Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, ile Yeşilyurt Spor Kulübü’nü adına da Başkan Necmettin Karacabak attı. Tören sonunda Kaan Akın’a Yeşilyurt Spor Kulübü forması hediye edildi.