"Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler"
+90 212 691 64 00
+90 212 691 64 30

Kaan Akın Kimdir ?

baskan

Yönetim Kurulu Başkanı’ndan Mesaj

Dünyada ‘Digital Signage’ olarak bilinen sistemi ülkemizde ‘’Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları’’ adıyla yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Sistemi belli sektörlerle sınırlamak yerine, hayatımıza dokunan her alana yaygınlaştırmaya kararlıyız.

Bir yandan her ölçekte kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarını dikkate alırken, diğer yandan sistemlerimizi de en son teknolojilere uygun olarak geliştiriyoruz. Bu girişimlerimiz, dünyada 21 ülkede 40 bini aşkın ekranı tek merkezden etkin yönetmemizi kolaylaştırıyor.

S. Kaan AKIN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Basında Kaan Akın

Media Cat Dergisi

mediacateylul1Digital Signage konusunda 21 ülkede 40 binden fazla ekranı müşterileri adına yöneten Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, 2020’ye kadar 100 milyon dolar değere ulaşmayı hedeflediklerini ve sektörün de gelişmeye açık olduğunu söylüyor.

Platin Dergisi

Layout 1Digital Signage konusunda 21 ülkede 40 binden fazla ekranı müşterileri adına yöneten Sistem 9, pek çok sektörde çözüm sunuyor. Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, ‘geleceğin işi’ olarak tanımladığı sistemin kurumlara sağladığı katma değere dikkat çekiyor.

Sabah Gazetesi

sabahgazetesi_27-02-2018Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın, “Başta KOBİ’ler olmak üzere, her ölçekteki şirkete içerik yönetimi de içeren anahtar teslim hizmetlerimizi eşit olarak veriyoruz” dedi. Sistemin yeni nesil bir iletişim aracı olduğunu vurgulayan Kaan Akın, “LED ekranlar afiş, poster gibi baskı maliyetlerini yüzde 40 azaltıyor” diye ekledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın’ın Yer Aldığı Bazı Tv Programları

Bloomberg HT ”Çıkış Yolu” Programı
Bloomberg HT ”Çıkış Yolu” Programı
GBSK ENGEL ATLAMA YARIŞLARI CNN TÜRK
GBSK ENGEL ATLAMA YARIŞLARI CNN TÜRK
KANAL D HABER
KANAL D HABER