"Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler"
+90 212 691 64 00
+90 212 691 64 30

İnteraktif Uygulamalar

Dijital Danışma Noktası

Alışveriş merkezleri, çok katlı mağazalar, üniversiteler, havalimanları, tatil köyleri, otogarlar, alışveriş caddeleri, müzeler, fuarlar, kongre merkezleri ve hastaneler… Büyük alanlarda tek dokunuşla yönünüzü rahatça bulmak için başvurabileceğiniz önemli bir danışma noktası olan “Wayfinder”, dokunmatik olarak kullanılmadığı anlarda reklam mecrası olarak da kullanılabiliyor.

İnteraktif Vitrin

Tüm mağazaların vitrinlerine uygulanabilen “İnteraktif Vitrin” sayesinde ürünlerinizi ve kampanyalarınızı müşterilere vitrinin önünden daha detaylı sunabilirsiniz. Sistem içeriye, vitrin camı arkasına kuruluyor. Dışarıdan camın üstünden dokunmayı algılayabilen ekran sayesinde içeri girmek istemeyen müşterileri bile yakalayabilir ve ekrandaki ilgi çekici sunumlarınızla içeri girmelerini sağlayabilirsiniz.Bunun yanında, mağazanın kapalı olduğu ssatlerde dahi 7/24 müşterilerle iletişimde olabilirsiniz.

İnteraktif Videowall

Her sektörden firmanın tercih ettiği “İnteraktif Videowall Uygulamaları” ile istediğiniz sayıda ekranı, dilediğiniz şekilde konumlandırarak aynı anda birden fazla içeriğe dokunmatik ulaşabilirsiniz.İnteraktif Videowall Uygulamaları ile sağlayacağınız şık görünümüzle müşterilerinizin hafızalarında yer edinmeniz mümkün.

Dijital Toplantı Masası

Toplantı masanızın ortasında yer alacak büyük dokunmatik ekran ve interaktif uygulamalarla ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize daha etkili ve heyecan verici biçimde sunabilirsiniz. Ayrıca; müşterilerinizin, ürünlerinizin sağlayacağı imkanları ve konforu daha etkin biçimde tecrübe etmelerini kolaylaştırabilirsiniz.

Dijital Promosyon Sistemi

Fastfood restoranları, kafe, bar, gece kulübü ve farklılık yaratmayı seven tüm perakende mağazalarında yer alabilecek “Dijital promosyon sistemi” ile müşterilerinize keyifli vakit geçirtirken ürün lansmanınızı yapabilir, sistem içindeki yarışmaların sonuna koyacağınız hediyeler yada indirimlerle alışveriş oranlarını artırabilirsiniz.

İnteraktif Sunum Masası

Perakende tedarikçilerinden, fotoğrafçılara ve mimarlara kadar ürün sunumuna özen gösterenlerin kullanabileceği “İnteraktif Sunum Masası” ile ürünlerinizi interaktif olarak müşterilerinize gösterebilirsiniz. Aynı anda birden çok seçeneği ekranda yan yana gösterebilir ve etkili bir sunum ile satışlarınızı artırabilirsiniz.

Holografik Ekran ve Holografik Prizma

Tüm mağazaların vitrinlerine uygulanabilen “Holographic Ekran” sayesinde ürünlerinizi ve kampanyalarınızı müşterilere vitrinin önünden daha detaylı ve üç boyutlu sunabilirsiniz. Sistem içeride, vitrin camı arkasında kuruluyor. Böylece canlı bir defile izlercesine müşterileriniz vitrinin önünden birbirinden farklı ürünleri 3 boyutlu görüntü sayesinde mankenlerin üzerinde görebiliyor. Holografik Prizma ile ise ürünlerinizi 3 boyutlu olarak sergileyebileceksiniz.Sistem prizma cam,bilgisayar ekranı ve özel olarak hazırlanan çekimden oluşuyor.Özel görüntü prizma yardımıyla 3 boyutlu olarak etkileyici görünüyor.

Transparan Ekran

Transparan Ekran içine konumlandırılan ürünleriniz ve markaya özel hazırlanan animasyonlar ile tüketicilerin çok daha fazla dikkatini ekebilirsiniz. Müşterilerin dikkatini çekebilmek ve ürünlerinizi satabilmek için yüksek kalitede açıklayıcı içerik sunabilirsiniz.