"Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler"
+90 212 691 64 00
+90 212 691 64 30

SİSTEM 9, DSF AWARDS 2021’ DE BİRİNCİLİK KAZANDI!

SİSTEM 9 DSF AWARDS 2021’ DE BİRİNCİLİK KAZANDI!

Sistem 9, Digital Signage Federasyonu’nun resmi sponsorluğunu yaptığı DSF Awards  2021’de birincilik kazandı.  12 Ocak tarihinde dijital platformda düzenlenen ve birinci olan firmaların konuşmaları ile katıldığı tören tüm dünyada aynı anda gerçekleşti.

12 dalda düzenlenen yarışmada, 19 ülkeden 115  dünya devi şirket bu ödülleri kazanabilmek için birbiriyle yarıştı. Finale kalan 36 değerli firma arasına kalan Sistem 9 ‘’Unifree / İstanbul Havalimanı Duty Free Projesi’’ ile ‘Transportation’ kategorisinde birinci oldu. Final gecesine Sistem 9 adına Genel Müdür Gökşen Savaş katılarak birincilik ödülünü aldı.

Söz konusu organizasyonda daha önce de ödül aldıklarını hatırlatan Sistem 9 Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Akın; “Dünyanın digital signage alanında oscar’ları kabul edilen bu törende 2012 yılında 2 projemizle bronz ödül ve 2015 yılında da 1 projemizle altın ödül kazanmıştık. Digital Signage Federasyonu’nun (DSF) resmi sponsorluğunu üstlendiği bu organizasyon sektörün kalbinin attığı önemli bir buluşma noktasıdır. Dünyada digital signage sektörünün liderleri, uzman markaları ve uzmanlarını buluşturan DSF Awards’da  aldığımız birincilik Sistem 9 açısından olduğu kadar, ülkemiz için de son derece önemli bir yere sahip. Dolayısıyla digital signage alanında müşterilerimize sunduğumuz hedef odaklı yaratıcı çözümlerimizin dünya standartlarında olduğunu da dünyaya bir kez daha ilan etmiş olduk.’’

Digital Signage Federasyonu,  digital signage alanında yenilikçi çözümler sunan firmaları her yıl ödüllendiriyor. DSF Awards, bağımsız jürinin dijital bilgi ekranları sektöründe faaliyet gösteren firmaları bireysel ve uzun süren değerlendirmeleri sonunda belirleniyor. Jüri üyeleri projeleri, özgünlük ve  yenilikçi dijital iletişim kıstaslarına göre ince eleyip sık dokuduktan sonra son kararını veriyor.

Tüm kazananların açıklandığı link;
https://www.digitalsignagefederation.org/dsf-announces-awards/

 

DSF Awards 2021 Ödül Konuşması Video Linki;
https://www.youtube.com/watch?v=WQiACtQfmZg