"Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler"
+90 212 691 64 00
+90 212 691 64 30
Digital-Signage

S9Vision şu ana kadar Türkiye’de geliştirilmiş en güçlü ve esnek “Digital Signage” yazılımıdır.

DIGITAL SIGNAGE

Satışlarınızı artırmak, sabit maliyetlerinizi ortadan kaldırmak ve kurumsal iletişiminizi güçlendirmek için Sistem 9 Digital Signage Çözümleri ile hemen tanışın.

DIGITAL SIGNAGE NE KAZANDIRIR ?

Kurumsal Kimlik

Klasik poster veya afiş ile tek mesaj verebilirken, Digital signage ile şirketinize ait bir yayın akışı oluşturabilir ve kurumsal kimliğinizi tamamlayabilirsiniz.

ilgi_22

Kurumsal İletişim

Poster veya afişle dinamik bir kurum içi iletişimi sağlamanıza olanak yokken, Digital signage ile güncel başarılarınızı, çalışanlarınızın doğum günlerini paylaşabilir, dilerseniz kurumsal eğitim aracı olarak da kullanabilirsiniz.

kurumsal_iletiism_22

İlgi

Klasik poster veya afiş ile dikkat çekmeniz mümkün değilken, Digital signage ile mesajlarınız dikkat çeker.

ilgi_22

Kârlılık

Klasik poster veya afişler için matbaa, lojistik, operasyonel ve denetim maliyetleri varken, Digital signage’da bu maliyetler ortadan kalkar, tek tuşla istediğiniz tanıtımlarınız güncellenir ve satışlarınız artar.

karlilik_22

Mekan

Poster veya afiş ile dar bir alanda, sınırlı sayıda görsel sunabilirken, Digital signage ile aynı alanda limitsiz görsel sunabilirsiniz.

mekan_22

Esneklik

Klasik poster veya afiş ile tek görsel sunabilirken, Digital signage ile dünyanın herhangi biryerinde, anında dilediğiniz sayıda görsel değiştirebilirsiniz.

esneklik_22

SADECE EKRAN DEĞİL,
ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ…

Donanım satışı

İhtiyacınıza yönelik en uygun donanımları sunuyoruz.

Sistem kurulumu

Profesyonel kurulum ekipleri ile eksiksiz ve kaliteli sistem kurulumu hizmeti veriyoruz.

Uzaktan erişim ekran kontrolü

Ekranların yayın bağlantı durumlarını günboyu sizler için takip ediyoruz.

DS yazılım hizmeti

Sistem 9’a ait S9 Vision yazılımı ile yayınlarınızda esnek çalışma ve size özel çözümler sunuyoruz.

İçerik üretim ve yönetimi

Tecrübeli yayın ekibi ile zengin içerik sağlıyor, yayın akışınızı sizler adına titizlikle yönetiyoruz.

7/24 teknik servis desteği

Teknik bir arıza halinde 81 ilde servis ağımız ile hemen yanınızdayız.

DIGITAL SIGNAGE ÇÖZÜMLERİMİZLE TANIŞIN !

Digital Signage sistemi iş dünyasında her sektörde kullanılabilen yeni nesil reklam, duyuru ve bilgilendirme amacıyla kullanılan ve geri dönüş etkisi oldukça yararlı bir sistem olma özelliğini taşıyor. Bu sistem, tek bir yöneticiye yerel ve uzak olarak bağlı bir ağ sistemi üzerinden internetin var olduğu her bir dijital ekrana zengin medya içerikleri aktarmaya ve yayınlamaya yarıyor. Dünyada Digital Signage olarak bilinen bu sistemler Sistem 9 tarafından Türkiye’de ‘’Dijital Yayın ve Bilgilendirme Ekranları’’ olarak isimlendiriliyor. Sistem 9 bu alanda 22 ülkede 40.000’den fazla ekran yönetimi ile Türkiye’nin lider, Dünya’nın ise sayılı firmaları arasında. Digital Signage yazılımının en önemli özelliği anlaşılır, hızlı çalışan ve kolay çözüm üreten ayrıca geliştirilebilir özelliğe sahip olmasıdır. Türkiye’de bu anlamda en yaygın ve işlevsel yazılım olarak S9Vision’ı gösterebiliriz. %100 Sistem 9’a ait bu yazılım birçok farklı sistemle de entegre çalışabiliyor. Sistem 9 günümüzde Digital Signage alanında kurumlara özel çözümler sunmasının yanında açıkhavada ve indoor alanlarda sahip olduğu binlerce dijital ekran ile reklamverenlere LOOK!screens markası altında hizmet vermektedir.

Şimdi,eğer hazırsanız bankacılık, perakende mağazacılık, fast food restoranı, büyük işletmeler, üretim tesisleri, sinemalar, kamu kurumları ve daha birçok alana özel sunduğumuz digital signage çözümlerimizle tanışmak için hemen tıklayın...