"Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler"
+90 212 691 64 00
+90 212 691 64 30

Biz Kimiz

Türkiye’ye kapalı devre tv yayıncılığını getiren firmaların başında gelen Sistem 9 2005 yılında kuruldu. Kuaförlerde reklamverenler için indoor dijital mecra oluşturarak sektöre giren Sistem 9, 2007 yılı ile birlikte bankalardan sinemalara, fastfood zincirlerinden havayolu firmalarına, akaryakıt istasyonlarından iletişim firmalarına kadar bir çok sektöre, firmalara Digital Signage Sistemleri hizmeti vermeye başladı.
Günümüzde 200’den fazla orta ve büyük ölçekli kuruma özel hizmet veren ve 22 farklı ülkede 40.000’in üzerinde ekran yönetimi ile sektöründe Türkiye ve Avrupa’nın en iyilerinden oldu. Hizmet verdiğimiz ülkeler: A.B.D., İngiltere, Hollanda, Almanya, İsveç, Belçika, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, K.K.T.C., Nahçıvan, Katar, Ürdün, Sırbistan, Slovenya, Romanya, Lübnan, Irak, Bahreyn, Bulgaristan, Tataristan ve Türkiye.  Digital Signage Sistemlerinin ülkemizde lideri olan  Sistem 9 aynı zamanda Türkiye’nin en geniş, en yaygın, en güvenli ve işlevsel ağına sahiptir.
Hizmetlerimizde kullandığımız S9Vision Digital Signage yazılımının üretimi tamamen Sistem 9’a aittir. Sistem 9; yazılımdan kuruluma, içerik yönetiminden içerik üretimine, uzaktan erişim ekran kontrolünden yerinde teknik servis hizmetine kadar her kademeyi bünyesinde barındıran ve anahtar teslim hizmet veren sektörün tek firmasıdır.
25.11.2014 tarihi itibariyle Kuveyt’in önde gelen yatırım fonlarından olan National Bank of Kuwait Capital (NBK CAPITAL) ve Sistem 9 ortak olmuştur. 2019 yılında ise, Sistem 9 yönetimi  NBK Capital’den tüm hisseleri tekrar satın almıştır.
Sistem 9 günümüzde Digital Signage alanında kurumlara özel çözümler sunmasının yanında sahip olduğu binlerce indoor ve outdoor dijital ekran ile de reklamverenlere hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Digital Signage Sistemlerinde uzman ve bilgi teknolojileri alanında hizmet veren lider firma olmak.

VİZYONUMUZ

Digital Signage Sistemlerinde alanında dünya çapında tanınan bir teknoloji markası olmak.
GÜÇLERİMİZ
Anahtar Teslim Çözümler
100%
Referanslar
100%
Tecrübe
100%
Hız
100%
Yaygın Servis Ağı
100%