"Geleceğe Taşıyan Dijital Çözümler"
+90 212 691 64 00
+90 212 691 64 30

AKILLI HİJYEN NOKTASI İLE SAĞLIKLA KAL !

AKILLI HİJYEN NOKTASI İLE SAĞLIKLA KAL !

Covid-19 salgınıyla birlikte tüm çalışma alanları ve halka açık alanların sağlıklı bir ortamda, güvenli bir şekilde hizmetlerine devam etmesi daha fazla önem kazandı. Digital Signage alanında Türkiye’nin lider firması olarak dijital çözümlerimiz ile hijyeni ve kontrolü bir arada tutan yeni bir ürün geliştirdik. ‘AKILLI HİJYEN NOKTASI’ adını verdiğimiz bu ürün ile tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayabileceğimize inanıyoruz.

AKILLI HİJYEN NOKTASI ürünü 3 tip tasarlanmıştır; duvara monte, ayaklı ve askılı.

Ürünün en önemli  ve ayırt edici özelliklerinden biri ise mobil aplikasyon aracılığıyla uzaktan yönetilebilen ‘digital signage ekranı’ na sahip olması.  Tanıtımlarınızı bu ekranda gösterebileceğiniz gibi salgın hakkında uyarıları/bilgilendirmeleri yayınlayabilir, mağaza vb. alanlarda ki doluluk oranlarını ekranda gösterebilir ve anında içeriklerinizi güncelleyebilirsiniz.

Digital Signage Ekranı ile birlikte ‘sensörlü dezenfektan’ ve ‘ateş ölçer termal kamera’ ile de ürünümüzü destekliyoruz.

AKILLI HİJYEN NOKTASI hakkında detaylı bilgi için bize info@sistem9.com mail adresinden yazabilir veya 0212 691 64 00 no’lu telefondan satış departmanımız ile iletişime geçebilirsiniz.